default logo

Felicia Köpek Maması

Felicia Köpek Maması

Felicia Köpek Mamaları, Felicia, Köpek Maması, Köpek

Felicia Köpek Mamaları, Felicia, Köpek Maması, Köpek

Felicia Köpek Mamaları, optimum düzeyde protein, yağ ve karbonhidrat dengesi ile köpeğinizin metabolizma ve kemik gelişimini destekleyerek sağlıklı büyümesi için formüle edilmiştir. Felicia köpek mamaları en uygun şekilde formüle edilerek en yüksek standartlarda evcil yaşamı için hazırlanmıştır.

Sipariş vermek ve fiyatını öğrenmek için –> TIKLAYINIZ

Felicia Yavru Köpek Mamaları ;

Felicia Yavru Köpek Maması, Felicia Köpek maması, Köpek Maması

Felicia Yavru Köpek Maması, Felicia Köpek maması, Köpek Maması

Felicia® Small & Medium Breed Puppy, optimum düzeyde protein, yağ ve karbonhidrat dengesi ile köpeğinizin metabolizma ve kemik gelişimini destekleyerek sağlıklı büyümesi için formüle edilmiştir.

Kuzunun mükemmel lezzetini tercih eden ve hassas sindirim sistemine sahip yavru köpekler için idealdir.

Felicia Puppy yavru köpeğinizin sağlıklı büyümesi ve metabolizmasının ideal çalışmasına yardımcı olarak uzun bir ömür sürebilmesi için protein ve yağ oranı dengelenerek formüle edilmiştir. Ayrıca formülündeki optimum mineral dengesi yavru köpeğinizin kemik gelişimini destekler.

Felicia Yetişkin Köpek Maması ;

Felicia yetişkin köpek maması, köpek maması, kuzulu köpek maması

Felicia yetişkin köpek maması, köpek maması, kuzulu köpek maması

Optimum düzeyde protein, yağ ve karbonhidrat dengesi ile Felicia® Adult Dog Kuzulu ve Pirinçli köpeğinize ömrü boyunca düzenli enerji ve iyi bir vücut yapısı temin etmek için formüle edilmiştir. Hassas sindirim sistemine sahip veya kuzunun mükemmel lezzetini tercih eden köpekler için idealdir.

Sindirilebilirliği yüksek gıdaların, hassas pişirme işlemine tabi tutulması ile Felicia® Adult Dog L&R sindirimin maksimum seviyeye çıkarılmasını ve katı dışkı atılımını destekler. Kuzu ayrıca sindirimde de faydalı olduğundan besinsel duyarlılığı olan köpekler için idealdir.

Leave a Reply

*

captcha *