default logo

Hill’s Kedi Konservesi

Hill’s Kedi Konservesi

hills kedi mamaları, hills kedi konserveleri

hills kedi mamaları, hills kedi konserveleri

Yavru bir kedi gelişme döneminde olduğu için daha fazla protein ve kalsiyum ihtiyacı vardır. Ancak yetişkin bir kedi artık gelişimini tamamladığı için ona gereken enerjisini kaybetmeden günlük aktivitelerini tamamlayabilmesi için belli bir protein miktarıdır. Onun bu enerjiyi almak için kullandığı mama türleri önemlidir. Kedileriniz için evde hazırlanmış veya evdeki bizim yiyeceklerimizden kalan yemekler sağlıksız olarak nitelendirilmektedir. Çünkü bizlerin besinlerindeki yağ ve şeker oranı, tuz oranı onlar için gereksiz ve fazla gelebilir.

Fazla olan bu besinler de onların sağlıklarında bozulmalara yol açabilir. Bu nedenle evde yiyecek hazırlamak yerine özel olarak formüle edilmiş mamalarla beslemek ve dengeli bir şekilde her vitamin ve minerallerini almasını sağlamak daha doğru olur. Dengeli olarak alınan protein, mineral ve yağlar onun ihtiyacını karşılamaya yetecektir. Özellikle kedilerin ihtiyacı olan bir madde vardır ki bu madde taurin maddesidir. Taurin kedilerde göz ve kalp sağlığı için çok önemlidir, eksikliği oluştuğu takdirde görme sorunları ve kalp rahatsızlıkları ortaya çıkabilmektedir. Taurin hazır mamaların içerisine özel olarak formüle edilmektedir ve bu eksiklik hazır mamalarla tamamlanmaktadır.

Hills, zengin mama çeşitleri üreterek her zevke ve damak tadına hitap etmeye çalışmaktadır. Etli, tavuklu, tahıllı, pirinçli, ciğerli, hindili, av hayvanlı çeşitleri bulunmaktadır. Ama en önemli çeşitlerinden birisi de balıklı olan mamalar dır. Herkesin bildiği gibi kedilerin en çok sevdiği yiyecek balıktır. Ve balığın her türlüsünü yemeye bayılırlar, her şekilde sunulan balığa hayır diyemezler ve büyük bir iştahla yerler. Hills Yetişkin Kedi Konservesi bu balıklı mamaların arasında en çok beğenileni olabilir. Hills somonlu konserve kedinizin ihtiyaç duyduğu tüm protein, kalsiyum, mineral ve vitaminleri bir arada sunmaktadır. Yetişkin kediniz için ideal bir besin türüdür, 1 – 6 yaş arası kediler için uygun bir konserve mamadır.

Sipariş vermek ve fiyatını öğrenmek için –> TIKLAYINIZ

Leave a Reply

*

captcha *