default logo

Kedi Tuvaleti

Kedi Tuvaletleri;

Açık kedi tuvaletleri, kedi tuvaleti

Açık kedi tuvaletleri, kedi tuvaleti

kapalı kedi tuvaletleri, kedi tuvaleti, petshop

kapalı kedi tuvaletleri, kedi tuvaleti, petshop

Kedi tuvaletleri temelde iki ana ürüne ayrılırlar; açık kedi tuvaleti ve kapalı kedi tuvaletleri. Açık kedi tuvaletleri isminden de anlaşılacağı gibi üzeri açık, hafif ve uygun fiyatlı ürünlerdir, Kapalı kedi tuvaletleri daha çok mahremiyet arayan kediler içindir, filtreli ve kapılı ürünlerdir.

Kedi tuvaletleri kullanım alanlarınıza göre tercih etmek isteyeceğiniz genelde plastikten imal edilen kullanışlı ürünlerdir. Kedi tuvaletlerinin kullanımında dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi de muhakkak kedinizin tuvalet alışkanlığı olmalıdır. Kedinizi seçici, utangaç ve mahremiyet arayan bir kedi ise muhakkak kapalı kedi tuvaleti seçmelisiniz.

Kedi tuvaletlerinde kedi kumu kullanımına da dikkat edilmesi gereklidir. Kedi kumu alt kısımdan 5-6 cm yukarıya kadar kedi kumu doldurularak kullanılır ancak kapalı kedi tuvaletlerinde tüm zemin değil bir köşede yeteri kadar doldurulmak sureti ile uygulanır. Kullanılan kedi kumuna göre kürek kullanımı ve topaklanıp topaklanmadığına dikkat edilmesi gereklidir.

Sipariş vermek ve fiyatını öğrenmek için –> TIKLAYINIZ

Leave a Reply

*

captcha *