default logo

Reflex Kedi Maması

Reflex Kedi Maması;

Reflex kedi mamaları - malipet- petshop

Reflex kedi mamaları – malipet- petshop

Reflex kedi mamaları; tercihinize en uygun içerik seçenekleri ile bulabileceğiniz hem uygun fiyatlı hemde yeterli kalitede içeriği sayesinde kolaylıkla tercih sebebi olabilmektedir. Kedi maması dediğimizde sadece kaliteli içerik, protein oranı yada lezzet yeterli olmaz tek başına. Reflex kedi mamaları tavuklu, balıklı, etli seçenekleri ile lezzet ile kullanıcısına sunulmaktadır. Reflex Yavru Kedi Maması, Yetişkin kedi maması, yaşlı kedi maması olarak kendi ürün grubunu oluşturmakta ve bu aralıklarda ürünlerini satışını yapmaktadır.

Yavru Reflex Kedi Mamaları;

reflex yavru kedi maması, malipet- petshop

reflex yavru kedi maması, malipet- petshop

Reflex Kitten yavru kedi maması, yavrularınıza verdiğiniz önemin mama hali! Onları gerçekten seviyorsanız, beslenmelerine dikkat ediyorsanız bu mamayı tercih etmenizi öneriyoruz. Yavru kedilerin iştah bakımından sahiplerini tatmin edememesi kedi sahiplerini yavru kedi ne yer sorusuna yöneltiyor. Bu sorunun cevabını veriyoruz: Yavru kediler Reflex Kitten yavru kedi maması yer! Reflex markasının diğer mamaları gibi bir buçuk kiloluk özel, şık paketinde evinize kadar getireceğimiz bu mama ile yavru kedinizin beslenmesi artık sizin için problem olmayacak.

Reflex Yetişkin Kedi Maması;

33310608

REFLEKS Premium kedi maması AAFCO”nun önerdiği yetişkin kedi besin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış, tamamı doğal içerikli yetişkin bir kedinin günlük aktivitesini karşılayacak şekilde formüle edilmiştir. Kalp sağlığı ve göz sağlığı için taurin ihtiva eder.

İçerdiği çinko ve antioksidan vitamin katkıları ile güçlü bağışıklık sistemi ve hastalıklara karşı maksimum direnç sağlar.
Özel olarak tasarlanmış tane şekilleri ile sindirim sistemi, diş ve dişetleri korunmuş olur. Kedilerin kürk yapısını güçlendirecek çinko ve biotin ( B7 vitamini) eklenmiştir.

Leave a Reply

*

captcha *